System ogrodzeniowy Volantis.

 

Materiał: profile aluminiowe w zakresie od 20x40x2 mm do 60x40x2 mm.

Wykończenie: malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL (po uprzednim trawieniu aluminium) + sublimacja na wybrany wzór drewna.

 

Biorąc pod uwagę, że nowoczesność nie zawsze musi oznaczać tylko surowe wykończenie i proste formy, stworzyliśmy model bramy przesuwnej VOLANTIS, który wzbogacony jest o drewniany wzór. Uzyskaliśmy go poprzez naklejenie na profile imitacji drewna (sublimacja) – pozwala to nieco ocieplić chłodny efekt wizualny, jaki daje aluminium, z którego są wykonane. Ten model świetnie sprawdzi się więc przy domach, które mają drewnianą elewację lub okna. Stworzy z nimi spójną kompozycję łączącą w sobie nowoczesny design i kontakt z naturą - nieco kojarzący się z tradycjonalizmem. Niewątpliwą zaletą imitacji drewna jest to, że nie trzeba dbać o konserwację tak jak w przypadku prawdziwego surowca.

Ponadto, aluminiowa brama przesuwna bądź skrzydłowa w połączeniu z wybranym przez Ciebie drewnianym motywem nie tylko pełni świetną funkcję dekoracyjną, ale również będzie stanowiła solidne odgrodzenie od ulicy i sąsiadów.

 

Volantis

Poniżej przykładowa realizacja ogrodzenia VOLANTIS.

 

brama drewno imitacja aluminiowa dom

 

Przykładowa realizacja ogrodzenia ze wzoru VOLANTI

  • model_2model_2model_2
  • model_1model_1model_1
  • model_3model_3model_3

 

 

Wszelkie zdjęcia oraz treści są własnością firmy TORA